امروز :

صدا و سیما به وفاق ملی در کشور کمک کند

Image ALt

صدا و سیما به وفاق ملی در کشور کمک کند

غلامرضا کاتب روز شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: نظارت بر روند تولید برنامه های کاربردی و اثربخش به منظور افزایش اتحاد در کشور در دستور کار اعضای ناظر مجلس شورای اسلامی بر صدا و سیما است.
وی خاطرنشان کرد: نظارت برعملکرد صدا و سیما در تمامی نقاط کشور در دستور کار است و باید با اتحاد و همدلی برای پیشرفت روزافزون این رسانه ملی تلاش کرد.
عضو ناظر مجلس بر سازمان صدا و سیما ادامه داد: در زمان حاضر مردم ایران به نشاط اجتماعی و امید نیاز دارند و باید اصحاب رسانه برای افزایش همدلی در جامعه بیشتر تلاش کنند.
کاتب اضافه کرد: حاشیه سازی برای رسانه ملی مانند صدا و سیما اشتباه است و با ارائه بسته های پیشنهادی و نقدهای منصفانه می توان به عملکرد مطلوب تر این سازمان کمک کرد.
وی خاطرنشان کرد: شعبه های استانی صدا و سیما در کشورعلاوه بر بیان مشکلات و ارائه نقدهای دلسوزانه، دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی را برای افزایش نشاط در جامعه به مردم اطلاع رسانی کنند.
نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای گفت: برای توسعه اقتصادی و رونق کسب و کار در کشور رسانه ملی، مسئولان و مردم همدل باشند و با این راهبرد می توان برای بالندگی در ایران اسلامی اقدام کرد.

لینک های مرتبط