امروز :

پیام دکتر کاتب به در جهت نسبت دادن اتهامات امام جمعه محترم آرادان به ایشان

Image ALt

پیام دکتر کاتب به در جهت نسبت دادن اتهامات امام جمعه محترم آرادان به ایشان

بسم الله الرحمن الرحیم
افوض امری الی الله، ان الله بصیر بالعباد
جناب حجه الاسلام آقای شریفی نیا
امام جمعه محترم آرادان 
با سلام و احترام، پیرو سخنرانی اخیر شما در نماز جمعه آرادان و نسبت دادن اتهاماتی به اینجانب، لازم دیدم جهت تنویر افکار عمومی نکاتی را به استحضار شما و مردم شریف گرمسار، آرادان و ایوانکی برسانم. 
1ـ لازم است بدانید که دوران شعار دادن های بی پایه و اساس گذشته و مردم کسی را با شعارش داوری نمی کنند، بلکه آنچه مبنای داوری قرار می گیرد کارنامه افراد است. کارنامه دو دوره نمایندگی اینجانب در مجلس شورای اسلامی نیاز به کار تبلیغاتی، نصب بنر و آگهی روزنامه ندارد، چرا که معتقدم کارنامه باید روی زمین و جلوی چشم مردم باشد نه روی داربست تبلیغاتی و بنر، کارنامه را باید در زندگی حس کرد نه اینکه در فیلم های تبلیغاتی نمایش داد. لذا باور دارم کارنامه همه ما جلوی چشم مردم است و باور دارم که مردم شریف شهرستان های گرمسار و آرادان به خوبی می توانند در این باره نظر دهند. 
2ـ درباره بیمارستان آرادان نکاتی گفته اید که ریشه در واقعیت ندارد. اینجانب تمام تلاشم را کردم که در آرادان تنها بیمارستان تک تخصصی دندانپزشکی استان سمنان که پر هزینه ترین درمان مردم است دایر شود، اما پس از پایان نمایندگی ام و در حالی که بیش از دو سال از وعده بیمارستان عمومی و جنرال می گذرد، چرا عملی نکردید؟ بنابراین این شما هستید که باید پاسخگوی عملکرد دوستانتان باشید که هیچ کارنامه مثبتی از خود به یادگار نگذاشته اند. 
3ـ متاسفانه در این خطبه ها نکاتی را علیه اینجانب مطرح کرده اید که پیش تر کانال منحرف حسابکشی مطرح کرده بود. البته زمانی که نامه نوشتید به دادگاه حسابکشی و تاکید کردید که حسابکشی کار نماینده فعلی نیست و بعدا همان نامه را هم پس گرفتید، مانند بسیاری از دلسوزان متاسف شدم که چرا رفتاری دون شان جایگاهتان مرتکب می شوید. اما اگر بنا باشد هر کس به آنچه که در حسابکشی مطرح شده استناد کند، می دانید که این کانال مدعی بود پسرتان را با پارتی بازی سر کار برده اید، خوب این را هم مطرح کنید. 
با این حال تکلیف من با حسابکشی و اکاذیبش روشن است. بنده و بسیاری از مردم دلسوخته و قربانیان تهمت های کانال حسابکشی از ادمین مشخص و معین این کانال شکایت کرده ایم و دادگاه بدوی در این باره نظر داده است و حق را به قربانیان تهمت های این کانال داده است. امیدوارم شما نیز برای آرای دستگاه قضا احترام قائل باشید و حتی انتظار داشتیم پیگیری کنید تا زودتر تکلیف این کانال کذاب و منحرف مشخص شود، اما اظهارات حساب کشی گونه شما در نماز جمعه آرادان نشان داد، نباید از شما انتظار بصیرت و رفتاری در جایگاه یک امام جمعه انقلابی داشت. 
3- فرموه اید که بنده پیشتر از شما شکایتی کرده ام که به جایی نرسیده. خوب است مردم عزیز بدانند و برای شما یادآوری شود که اینجانب به واسطه تهمت های گذشته حجه الاسلام شریفی نیا از ایشان شکایت کردم که وی نیز واسطه هایی نزد من فرستادند جهت اخذ رضایت و گذشت از شکایت، من نیز به واسطه حرمت جایگاه امام جمعه آرادان از شکایت صرف نظر کردم، اما با تکرار همان تهمت ها در نماز جمعه اخیر حتما حق خود را برای شکایت از ایشان و تعیین تکلیف این اتهامات توسط دستگاه قضا محفوظ می دانم. 
4ـ گفته اید که اینجانب از آقای خوندی وزیر سابق مسکن و شهرسازی رشوه و پول گرفته ام، هر مستندی در این زمینه دارید فورا منتشر کنید تا همه شهروندان مطلع شوند و اگر مستندی ندارید بابت این تهمت ها توبه کنید که انصافا جدای از ضربه به خودتان دارید به جایگاه یک امام جمعه که خود و دیگران را دعوت به تقوی می کند، ضربه وحشتناکی وارد می کنید. هر چند اینجانب با شکایت در دستگاه قضا تکلیف این اتهامات را روشن خواهم کرد. 
5ـ گفته اید بنده از وزیر سابق مسکن آپارتمان گرفته ام. جهت تنویر افکار عمومی توضیح می دهم و یادآوری می کنم که بنده در سال 1393 مانند سایر مکاتباتی که برای مردم داشته ام، در نامه ای از وزیر سابق مسکن و شهرسازی خواستم برای اعطای یک واحد مسکن مهر یا انبوه سازی با رعایت ضوابط و مقررات و قیمت کارشناسی به آقای مومنی(دامادم) مساعدت شود. در نهایت یک شرکت خصوصی به نام بالاگر یک آپارتمان زیر پله هفتاد متری با قیمتی بالاتر از قیمت کارشناسی به دامادم داده و پولش را گرفته است که تصویر صورتجلسه آن را به پیوست منتشر می کنم. کجای این کار خلاف شرع و قانون است؟ اگر خلاف بود چرا در سال 94 رد صلاحیت نشدم؟ هر چند معتقدم رد صلاحیت اینجانب در سال 98 در راستای سیاست یک دست سازی مجلس و دولت بود که امروز نتیجه آن در جلوی چشم همگان عیان است. 
جدای از این من در دوران نمایندگی با خدای خود عهد بسته بودم که کار اقتصادی نکنم و نکردم. اگر چنین عهدی نبود و بنای بر تخلف داشتم فرصت های بسیار بزرگی داشتم. الآن هم مردم بین نمایندگان سابق و فعلی و عملکردها و خدای نکرده تخلف ها بهترین قضاوت را دارند، کافی است اجازه دهید خود مردم در این باره تصمیم بگیرند، نه شما به تنهایی. البته که مشخص است تهمت زنندگان به دلیل دست های خالی از دستاورد و نداشتن کارنامه مثبت، ناچارند بگردند در هشت سال نمایندگی ام نقطه ضعفی پیدا کنند که خدا را شکر این تهمت ها نشان می دهد دستشان خیلی خالی است. 
با این حال همه می دانند که در جلسه علنی مجلس در اواخر سال 98  از شورای محترم نگهبان خواستم اسناد رد صلاحیت اینجانب را به صورت علنی منتشر کند و حتی خواستار رسیدگی جدی دستگاه قضا به اتهامات و تعیین تکلیف آنها شدم. باز هم در همینجا از دستگاه قضا می خواهم هر اتهامی نسبت به اینجانب وارد شده به صورت علنی بررسی کند ونتیجه را به اطلاع همه مردم برساند.  
6ـ درباره احتمال نامزدی اینجانب در انتخابات مجلس سخن گفته اید که ظاهرا این احتمال باعث نگرانی شما شده است. باید به استحضار برسانم اینجانب تا کنون نه در این باره سخنی گفته ام، نه جلسه ای گذاشته ام و نه تصمیمی گرفته ام. حتی بسیاری از مردم و دوستانی که در این باره با من صحبت کرده اند و اصرار داشته اند نیز به صراحت از من شنیده اند که چنین تصمیمی نگرفته ام. اما ظاهرا نفس درخواست مردمی که از وضعیت فعلی منطقه ناراحت و خسته اند، نیز شما را به واکنش واداشته است. لطفا حالا که وضعیت منطقه با نمایندگی دوستان شما در مجلس چنان است که که این همه هزینه های تبلیغاتی عجیب و بعضا مشکوک هم نتوانسته سبب کاهش آلام مردم شود، اینقدر مردم را تحت فشار قرار ندهید و اجازه دهید مردم خودشان برای سرنوشتشان تصمیم بگیرند. 
7ـ آقای امام جمعه! مردم از این همه دعوا، تهمت، تبلیغات بی جهت و بی بنیاد خسته اند. مردم حق یک زندگی آرام و برازنده و یک منطقه توسعه یافته دارند که این مهم محقق نمی شود جز با انسجام و همدلی.  پس به جای ترس از نامزدی افراد، گمانه زنی های بی حاصل  و تلف کردن وقت و عمر این مردم، به دوستانتان کمک کنید، کارنامه بسازید و باری از روی دوش نحیف مردم بردارید. اگر هم دوستان شما و نماینده محبوبتان این توان را ندارید که اقدامات غیر نمایشی و عملی برای بهبود اوضاع زندگی مردم انجام دهید، بهتر است لااقل تنش آفرینی نکنید و حرف هایی نزنید که نمک روی زخم مردم باشد.   

خادم مردم و نماینده دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی
غلامرضا کاتب 

لینک های مرتبط