امروز :

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ

Image ALt

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ

بسم الله الرحمن الرحیم
 
وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ 

مردم شریف گرمسار، آرادان و ایوانکی همانطور که مستحضرید در سه سال پایانی خدمتم بعنوان نماینده شما عزیزان، کانال موهن و هتاکی بنام حسابکشی با انتشار انواع تهمت‌ها، افتراها و دروغ‌ها و انتساب آن به بنده و بسیاری دیگر از مسئولین محترم و دلسوز حوزه انتخابیه و خانوادهایشان اعم از ائمه محترم جماعات، فرهنگیان، خانواده محترم شهدا و ایثارگران، اصناف، دانشگاهیان، فعالان سیاسی-اجتماعی، مسئولان قضایی و انتظامی و بازاریان تلاش کرد با اقسام تهمت زنی‌ها، دروغ پراکنی‌ها و ایجاد نفاق از فضای غبارآلود حاصل از آن منافعی را کسب نماید و تلاشهای فراوانی برای کوچک نشان دادن خدمات مسئولان داشت تا بلکه با سیاه نمایی، مردم را دلسرد و روند خدمترسانی را کند یا متوقف نماید.

شاهد بودید که بنده در زمان نمایندگی برای اینکه فرصت خدمت به مردم را از دست ندهم و بتوانم تمام توان و تلاش خود را صرف رفع مشکلات و پیگیریِ به ثمر رسیدن پروژه‌های متعدد عمرانی و زیرساختی و انجام امورات حوزه انتخابیه نمایم از گرداننده این کانالِ معلوم الحال شکایت نکردم و حتی زمانیکه برخی اقشار بنده را توصیه به شکایت نمودند به این جهت که وقت خود را متعلق به مردم می‌دیدم و می‌دانستم طی روند شکایت ممکن است ذهن و وقتم درگیر آن شود و علیرغم اینکه بر بنده و همگان محرز بود که اقدامات آن کانال هدفی جز کسب کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی برای منتفع آن ندارد، اما بازهم وقتم را مصروف به این حاشیه نکردم.

اینجانب در دورانی که افتخار نمایندگی شما مردم فهیم در مجلس شورای اسلامی را داشتم با تمام قوا برای احقاق حق مسلم‌تان تلاش کردم و تنها نماینده‌ شهرستان در طول عمر ۴۰ ساله انقلاب اسلامی بودم که بعنوان عضو هیات رئیسه، سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه، رئیس کمیسیون تدوین آیین نامه‌های داخلی، عضو ناظر بر صدا و سیما و ... در مجلس فعالیت کردم و تمام هم و غم خود را برای حل مشکلات مردم گذاشتم و از خداوند منان سپاسگزارم که توفیق خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را بر من عرضه داشت.

اما متاسفانه شاهد بودیم با نشر و اشاعه تهمت‌ها، بداخلاقی‌ها، ارسال گزارشات خلاف واقع، آمیخته کردن حق و باطل و نهایتا با فضاسازی‌ها و صرف هزینه‌های هنگفت رسانه‌ای _ تبلیغاتی موفق به رد صلاحیت بنده در دور یازدهم انتخابات مجلس شورای اسلامی شدند و اردشیر مطهري در میدانی خالی از رقیب جدی و با رای حداقلی راهی مجلس شد.

اما تهمت زنندگان و مروجان نفاق غافل بودند که  خداوند در آیه شریفه: "جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقًا" وعده نابودی باطل را داده است. فلذا پس از اتمام دوره نمایندگی به جمع شکات پرونده حسابکشی پیوستم و سرانجام در بیستم مهرماه این وعده الهی محقق و  باطل با آن حجم تهمت‌ها و افتراها ابتدا در دادگاه عدل الهی و سپس توسط قوه محترم قضائیه نظام مقدس جمهوری اسلامی مجرم شناخته شد.

هرچند ضربه‌ای که اینگونه اقدامات به روند توسعه منطقه تحمیل نمود بسیار سنگین بوده و متاسفانه شاهدیم که توسعه و آبادانی منطقه در طول این مدت متوقف شده، اما این اقدامِ شایسته دستگاه محترم قضایی نور امید را در دلهای مردم روشن کرده است و با عنایت به عملکرد عادلانه قوه محترم قضائیه دور از انتظار نیست که در دادگاه تجدیدنظر نیز جهت احقاق و استیفای حقوق قربانیان آن کانال موهن، گرداننده اش به اشد مجازات محکوم گردد.

خدمت کردن به مردم سعادت می‌خواهد اما اگر کسی لیاقت و شایستگی خدمت به مردم را نداشته باشد با قرار گرفتن در جایگاهی چون نمایندگی مجلس شورای اسلامی نیز کاری از پیش نخواهد برد چون صرفا برای منافع خود و خواسته‌های نابجا و ناحقش تلاش خواهد کرد.

امروز که نماینده یکصد هزار انسان شریف و زحمتکش بجرم توهین و نشر اکاذیب محکوم گردید، بر همگان عیان شده که وقت ایشان بجای خدمت به مردم مصروف به چه اموری بوده و صرفا بخاطر جاه‌طلبی سه سال با آبرو و نوامیس مردم و مسئولین حوزه انتخابیه بازی کرده است و در حال حاضر جز ابراز تاسف چیزی نمی‌توان گفت ولیکن از عموم همشهریان عزیز و گرامی خواهشمندم با حفظ اتحاد و انسجام نگذاریم به فرهنگ غنی دیارمان که روزگاری زبانزده بوده لطمه‌ای وارد بشود.


غلامرضا کاتب - ۱۴۰۰/۰۷/۲۳

لینک های مرتبط