امروز :

افزایش انسجام داخلی و بیداری اسلامی نتیجه پاسخ دندان شکن ایران خواهد بود

Image ALt

افزایش انسجام داخلی و بیداری اسلامی نتیجه پاسخ دندان شکن ایران خواهد بود

غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه‌ملت، ترور سردار سلیمانی را یادآور شد و گفت: جمهوری اسلامی ایران پاسخ دندان شکنی به جنایت آمریکا داد. شورای عالی امنیت ملی بر اساس عقلانیت و تدبیر تصمیمات متعددی اتخاذ کرده تا پاسخ متناسب با ترور سردار قاسم سلیمانی را بدهد زیرا ترامپ یکی از بزرگترین سربازان انقلاب را مورد هدف قرار داد.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد پیامدهای مثبتی خواهد داشت. طبق فرمایشات مقام معظم رهبری این حادثه پاسخ مقدماتی ایران بود که انسجام کشورهای مسلمان و منطقه را افزایش می‌دهد. انسجامی که در نهایت به بیداری اسلامی در جامعه انسانی منجر می‌شود.

وی افزود: آمریکا به اهداف خود نخواهد رسید زیرا جامعه اسلامی ایران بیدار و آگاه است. مردم با حضور میلیونی خود در مراسم تشییع سردار سلیمانی نیز نشان دادند که یکپارچه در برابر جنایت دشمن ایستادند و اجازه تجاوز و تعرض آمریکا به کشورهای اسلامی را نمی‌دهند.

کاتب معتقد است: مجلس شورای اسلامی واکنش مقدماتی به جنایت آمریکا نشان داد و با تصویب طرح اقدام متقابل در برابر آمریکا به صورت سه فوریت به تقویت بنیه دفاعی سپاه قدس کمک کرد. همچنین با تروریست خواندن تمام اعضای پنتاگون و عاملان و آمران شهادت سردار سلیمانی بر خروج نیروهای آمریکایی از منطقه تاکید کرد.

رئیس کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ملت ایران باید منسجم و یکپارچه از نقشه دشمن آگاهی یابند و تحت تاثیر بیگانگان قرار نگیرند. جمهوری اسلامی ایران به مردم تکیه دارد و وحدت مردم لازمه انتقام سخت از آمریکا است.

لینک های مرتبط