امروز :

گرمسار می تواند معین تهران باشد/ آب از اولویت های استان سمنان

Image ALt

گرمسار می تواند معین تهران باشد/ آب از اولویت های استان سمنان

به گزارش خبرنگار مهر، محمود واعظی صبح پنج شنبه در سفر یک روزه خود به استان سمنان و در جمع خبرنگاران به میزبانی دانشگاه گرمسار، درباره دلایل سفر خود گفت: پیگیری برنامه های سفر سال گذشته رئیس جمهور و همچنین افتتاح چند طرح از جمله ساختمان آموزشی دانشگاه گرمسار همزمان با مهر ماه، ماه بازگشایی مدارس و بررسی مسائل شهرستانی و استانی در زمره اهداف سفر به استان سمنان و به خصوص شهرستان گرمسار است.

وی با بیان اینکه مسائل پیرامون گرمسار و منطقه غرب استان در جلسات بررسی شده است، تاکید کرد: اولویت های گرمسار و استان سمنان موضوعاتی مانند آب، حمل و نقل ریلی و جاده ای، توسعه دانشگاه و ... محسوب می شود که پیرامون آن ها صحبت های زیادی شده و جمع بندی هایی نیز صورت گرفته است که ان شالله باید با سرعت بیشتری پیگیری شود.

خواسته دانشجویان پیگیری می شود

رئیس دفتر رئیس جمهور، گفت: موضوع دانشگاه گرمسار و خواسته های دانشجویان این دانشگاه درباره مسائل رفاهی و تجهیزات برای آزمایشگاه از دیگر مسائلی است که در این شهرستان مورد پیگیری قرار می گیرد.

واعظی با اشاره به داشته ها و ظرفیت های گرمسار، تاکید کرد: گرمسار به دلیل نزدیکی به تهران، می تواند معین برخی از اقدامات پایتخت باشد، مورد توجه دولت قرار گیرد و مسائل و مشکلات این شهرستان حل شود.

در ارتباط با گرمسار و همچنین سایر نقاط استان سمنان شاهد ارائه برنامه توسعه ای خوبی از سوی استانداری هستیم که امیدواریم با انسجام و همکاری بین مسئولان، دسترسی به این هدفگذاری ها تسهیل شود.

لینک های مرتبط