امروز :

واعظی چند پروژه دانشگاهی را در گرمسار افتتاح و کلنگ‌زنی کرد

Image ALt

واعظی چند پروژه دانشگاهی را در گرمسار افتتاح و کلنگ‌زنی کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرمسار، محمود واعظی برای افتتاح و کلنگ زنی چند پروژه دانشگاهی به شهرستان گرمسار در استان سمنان سفر کرده است.

در نخستین برنامه خود پروژه محوطه‌سازی و فضای سبز دانشگاه گرمسار را به بهره‌برداری رساند.

رئیس دانشگاه گرمسار در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان اظهار داشت: این پروژه دارای متراژ 9 هزار و 500 مترمربع است.

رضا لحمیان با اشاره به زمان آغاز این پروژه دانشگاهی افزود: شروع به کار برای این پروژه از ابتدای امسال بوده که خوشبختانه امروز آماده افتتاح‌شده است.

وی به میزان اعتبار هزینه شده برای آماده‌سازی این پروژه نیز اشاره کرد و گفت: 20 میلیارد ریال برای اجرا و آماده‌سازی این پروژه دانشگاهی هزینه صرف شده است.

وی با بیان اینکه در سفر رئیس دفتر رئیس‌جمهور چند پروژه دانشگاهی افتتاح و کلنگ زنی می‌شود گفت: این پروژه‌های عمرانی در سه سال اخیر آماده شده‌اند.

رئیس دانشگاه گرمسار خاطرنشان کرد: این پروژه در سفر رئیس‌جمهور به استان سمنان برای این دانشگاه مصوب شده است.

لحمیان با بیان اینکه سند راهبری دانشگاه گرمسار تدوین‌شده است افزود: سند راهبردی دانشگاه منطبق بر سند آمایش استان سمنان بوده و تا ١4� ٧ طراحی‌شده است.

وی درباره فاز دوم ساختمان آموزشی دانشگاه گرمسار نیز گفت: این پروژه به مساحت 4040 مترمربع است و در سال 96 فعالیت احداث آن آغاز شده است.

رئیس دانشگاه گرمسار اعتبار هزینه شده برای اجرای این پروژه عمرانی را 92 میلیارد ریال عنوان کرد.

لحمیان خاطرنشان کرد: پروژه‌های افتتاحی امروز شامل سه هزار و 800 مترمربع فضای آموزشی و آزمایشگاهی و 9500 مترمربع فضاسازی با صرف 128 میلیارد ریال اعتبار است که در سفر رئیس‌جمهور به استان مصوب شده است.

به گزارش تسنیم استاندار سمنان و غلامرضا کاتب نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان در بدو ورود از واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور استقبال کردند.

لینک های مرتبط