امروز :

ساخت ۲ طرح در بیمارستان معتمدی گرمسار با حضور وزیر بهداشت آغاز شد

  • Image Alt
  • Image Alt

ساخت ۲ طرح در بیمارستان معتمدی گرمسار با حضور وزیر بهداشت آغاز شد

همزمان با سفر روز پنجشنبه سعید نمکی به استان سمنان،۴۰ طرح بهداشتی درمانی با اعتبار ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال، افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

آغاز عملیات ساخت گام آموزشی و سالن کنفرانس بیمارستان معتمدی شهرستان گرمسار از توابع استان سمنان با زیربنای یک هزار و ۸۰۰ مترمربع از جمله این طرح‌ها است. 

نوع کاربری این ۲ طرح درمانی و آموزشی است و طبق پیش بینی‌ها سال ۹۹ عملیات ساخت این ۲ طرح تمام می‌شود.
اعتبار ساخت این طرح‌ها ۴۵ میلیارد ریال و اعتبار تجهیزات ۱۰ میلیارد ریال است. 
مجموع اعتبارات ساخت گام آموزشی و سالن کنفرانس بیمارستان معتمدی شهرستان گرمسار ۵۵ میلیارد ریال است.

طرح توسعه بیمارستان امیرالمومنین(ع) سمنان از ۱۱۰ به ۱۶۰ تخت خواب، بهره برداری از اتاق‌های عمل مرکز آموزشی پژوهشی درمانی امیرالمومنین(ع) با کاربری درمانی و زیربنا ۷۰۰ متر مربع با اعتبار ۷۱ میلیارد ریال، بهره‌برداری از بخش ویژه این بیمارستان با کاربری درمانی و زیربنا ۴۵۰ متر مربع و اعتبار پنج میلیارد ریال و بهره‌برداری از بخش ویژه بیمارستان امیرالمومنین(ع) سمنان با کاربری درمانی و زیربنا ۴۵۰ متر مربع و اعتبار پنج میلیارد ریال از دیگر طرح‌هایی است که با حضور نمکی انجام می‌گیرد.

شهرستان گرمسار در غرب استان سمنان واقع شده است و بر اساس سرشماری سال ۹۵ این شهرستان ۷۷ هزار و ۴۲۱ نفر در ۲۵ هزار و ۵۸۵ خانوار دارد که شامل ۳۹ هزار و ۱۷۲ نفر مرد و ۳۸ هزار و ۲۴۹ نفر زن و ۶۲ هزار و ۱۹۰ جمعیت شهری و ۱۵ هزار و ۲۳۱ جمعیت روستایی است.

لینک های مرتبط