امروز :

مراسم نشست و تجلیل از خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار

  • Image Alt
  • Image Alt

مراسم نشست و تجلیل از خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار

کاتب با اشاره به رسالت‌های ویژه یک خبرنگار در جامعه امروزی بیان کرد: خبرنگاران با انتشار اخبار درست نسبت به حفظ منافع نظام و انقلاب اقدام کنند و در راستای رفع مشکلات مردم بازوان مسئولان باشند.

وی یادآور شد: انتقاد سازنده و بیان مشکلات مردم، باعث پیشرفت جامعه و کشور خواهد شد و این امر خطیر از دیگر مسائلی است که باید موردتوجه خبرنگاران  قرار گیرد.

همچنین نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس با بیان اینکه این شهرستان شاخص‌های توسعه‌ای زیادی دارد، گفت: ۴۵ قطعه زمین از منطقه ویژه اقتصادی به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی واگذار شد.

به گزارش خبرنگار مهر غلامرضا کاتب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ظرفیت‌های ویژه‌ای در گرمسار وجود دارد که بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها شاخص‌های توسعه‌ای را در شهرستان کم‌نظیر کرده است.

وی از واگذاری ۴۵ قطعه زمین از منطقه ویژه اقتصادی گرمسار به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی خبر داد و گفت: این منطقه بستر لازم برای تحقق سیاست‌های توسعه‌ای را فراهم کرده است.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس با بیان اینکه در چند سال اخیر شاهد رشد ۷.۸ درصدی جمعیت در گرمسار بودیم، اضافه کرد: شهرستان طی این مدت در شاخص‌های مختلف اقتصادی، سرمایه‌گذاری، ایجاد اشتغال، حوزه سلامت و آموزشی نیز رشد چشمگیری داشته است.

لینک های مرتبط