امروز :

تحکیم روابط با کشورهای منطقه تاثیر تحریم را کمتر می کند

Image ALt

تحکیم روابط با کشورهای منطقه تاثیر تحریم را کمتر می کند

غلامرضا کاتب در گفت و گو با ایرنا افزود: اتحاد و همدلی ایران و کشورهای منطقه در ماه های اخیر بی سابقه بوده و این سطح از روابط برادرانه با کشورهای همسایه می تواند به خنثی سازی کینه توزی های آمریکا ختم شود.

وی خاطر نشان کرد: ایران در شرایط کنونی با وجود تحریم های استکبار جهانی کشوری قدرتمند و تاثیرگذار در منطقه است و با افزایش هم افزایی منطقه ای، کینه توزی های دشمنان سرانجامی نخواهد داشت.

رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تحریم های استکبار جهانی بخش صنعت و تولید کشور را نشانه گرفته که با وفاق ملی این تحریم ها بی اثر خواهد شد.

کاتب اضافه کرد: آینده نظام جمهوری اسلامی با وجود دشمنی های استکبار جهانی روشن است و تمام توطئه های آمریکا با عزم ملی سرانجامی نخواهد داشت.

وی تصریح کرد: تحریم های یک جانبه استکبار جهانی علیه ملت ایران نه تنها از موضع قدرت نیست بلکه اعمال این رویکردهای خصمانه نشان از ضعف و ناتوانی آمریکا است.

کاتب خاطر نشان کرد: ملت ایران همواره در ادوار مختلف از نظام جمهوری اسلامی حمایت کردند و در دهه پنجم انقلاب هم در کنار این نظام ارزشی خواهند ماند.

نماینده شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان در شرایط سخت اقتصادی با رفع دغدغه و گرفتاری های مردم برای توسعه و آبادانی در کشور گام بردارند.

لینک های مرتبط