امروز :

کاتب در واکنش به طرح آمریکا در خصوص اضافه کردن سپاه پاسداران در لیست سازمانهای تروریستی گفت

Image ALt

کاتب در واکنش به طرح آمریکا در خصوص اضافه کردن سپاه پاسداران در لیست سازمانهای تروریستی گفت

نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت این اقدام آمریکا صرفا به دلیل موفقیت و تاثیرگذاری سپاه پاسداران در بخش های مختلف است.

غلامرضا کاتب در واکنش به اقدام غیر قانونی کاخ سفید و قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست به اصطلاح تروریستی دولت آمریکا گفت : سپاه پاسداران شجره طیبه و دستاورد عظیم انقلاب اسلامی است و تمام ملت ایران اسلامی با تمام توان و حفظ وحدت در مقابل هر نوع توطئه ای از سپاه حمایت خواهند کرد .

وی افزود : در صورت انجام هر حرکتی از سوی مسئولان آمریکا علیه سپاه پاسداران مجلس نیز اقدام متقابل انجام خواهد داد و دشمنان قسم خورده این نظام باید بدانند که این تهدید عقوبت های بسیار سنگینی برای آنها در پی خواهد داشت .

کاتب افزود : این اقدام آمریکا نشان داد که آمریکا از نفوذ و عملکرد و تاثیر گذاری سپاه پاسداران واهمه داشته و در پی این ترس دست به این اقدام زده است.

وی تصریح کرد : سپاه پاسداران با هوشیاری ، تعهد و درایت تا کنون متخصصان بسیاری را از جوانان مومن و انقلابی این مرز و بوم تربیت کرده و اقدامات بسیار موثری را در راه امنیت و سازندگی ایران اسلامی انجام داده است و همین سبب عصبانیت آمریکای جنایتکار است.

کاتب همچنین با تبریک به مناسبت سالروز ولادت امام حسین ( ع ) و روز پاسدار گفت بحق که پاسداران با پیروی از اندیشه و مکتب امام حسین ( ع ) اقدامات بیشماری در راستای حفظ امنیت و آبادانی این مرز و بوم انجام داده اند . 

لینک های مرتبط