امروز :

پیام نوروزی نماینده مردم شریف شهرستانهای گرمسار ، آرادان و ایوان کی در مجلس شورای اسلامی به مناسبت فرا رسیدن سال ۱۳۹۸

Image ALt

پیام نوروزی نماینده مردم شریف شهرستانهای گرمسار ، آرادان و ایوان کی در مجلس شورای اسلامی به مناسبت فرا رسیدن سال ۱۳۹۸

به نام خداوند بخشنده مهربان

 اینجانب طلیعه بهار طبیعت که از نشانه های قدرت لایزال الهی است و همزمانی آن با میلاد با سعادت مولی الموحدین امام علی ( ع ) را به تمامی همشهریان عزیزم در شهرستان های گرمسار ، آرادان ، ایوان کی و ملت غیور ایران اسلامی تبریک و تهنیت می گویم .

سال ۱۳۹۷ با تمام فرازها و نشیب ها در بخش های مختلف سیاسی ، امنیتی و اقتصادی بر مردم ما گذشت سختی هایی که به خصوص در معیشت مردم اثر گذار بود.

ملت بزرگ ایران اسلامی در سال ۹۷ با حضور با شکوه در #راهپیمایی بیست و دوم بهمن ماه پیروی خود از ارزشهای ناب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نشان دادند و این نظام با همت مردم به دهه پنجاه ورود کرد.

در سالی که گذشت تلاشهای بسیاری برای افزایش #اشتغال از طریق پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و .. صورت پذیرفت اما باید همچنان این اقدامات ادامه داشته باشد و نباید به اقدامات صورت پذیرفته بسنده کرد تا ما شاهد رشد اشتغال و به تبع آن #رونق_تولید که دغدغه مقام معظم رهبری است باشیم .

امروز و در زمان تحریم‌ها بیش از هر زمان دیگر ایران اسلامی به ورود جوانان و نخبگان به عرصه های مختلف نیاز دارد و بهترین فرصت است که نخبگان، فرهیختگان و کارآفرینان وارد عرصه تولید شوند و با تلاش و همت خود ثروت‌آفرینی کنند .

اینجانب بدینوسیله سالی سرشار از موفقیت و پیروزی برای یکایک هموطنان و همشهریان خود در پناه امام زمان (عج )آرزو مینمایم.

و من الله توفیق

لینک های مرتبط