امروز :

دکتر کاتب : شعار " مرگ بر آمریکا " برای حذف استکبار کافی نیست باید عمل کنیم.

  • Image Alt
  • Image Alt
  • Image Alt
  • Image Alt
  • Image Alt
  • Image Alt

دکتر کاتب : شعار " مرگ بر آمریکا " برای حذف استکبار کافی نیست باید عمل کنیم.

خودکفایی راهبرد اساسی برای مبارزه با دشمن است.
نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار،  آرادان و ایوان کی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  سر دادن شعار " مرگ بر آمریکا " تنها راه مبارزه با استکبار جهانی نیست گفت: برای مقابله و رویارویی با هجمه‌های متعدد دشمن باید در حوزه اقتصادی به خودکفایی و استقلال برسیم .
غلامرضا کاتب در مراسم راهپیمایی روز قدس در مسجد جامع گرمسار و در جمع نمازگزاران روزه دار این شهرستان اظهار داشت: امروز ملت بزرگ ایران اسلامی با حضور حماسی خود بار دیگر  پایبندی به تفکرات امام خمینی و آرمانهای انقلاب اسلامی را به تصویر کشیدند و مشتی محکم بر دهان دشمن کوبیدند و قدرت خود را در روز قدس که یادگار حضرت امام خمینی (ره) است به رخ استکبار کشاندند.
وی ادامه داد :ما مسلمانان  باید بیاموزیم که علاوه بر خواندن قرآن باید به آن عمل ‌کنیم و عمل به آموزه های قرآن تنها راه نجات جهان بشریت است.
نماینده مردم شهرستانهای  گرمسار ،  آرادان  و ایوان کی گفت:  بیش از ۷۰ سال است که مردم مظلوم فلسطین زیر بار ظلم اسرائیل قرار دارند و با اشاره به تشکیل گروهک تکفیری داعش از سوی جهان استکبار اظهار داشت: در هیچ زمانی در تاریخ بشریت ،  آمریکا و صهیونیست این‌گونه علیه جهان اسلام و مسلمانان توطئه نکرده بودند.
کاتب با تأکید بر اینکه مسلمانان نیز باید با هوشیاری برای آینده خود  برنامه‌ریزی داشته باشند یادآور شد: امروز آمریکا می‌داند که ایران در موضوع موشکی و هسته‌ای قدرت زیادی دارد و این به دلیل  وجود توانمندان و متخصصان ایرانی است .
وی ابراز داشت: قدرت موشکی ، قدرت علمی، قدرت ارتباط با جامعه بشریت و بسیاری از ویژگی های دیگر که امروز سبب شده ایران به عنوان محور صلح و امنیت و آرامش منطقه معرفی شود ازجمله بهترین ظرفیت‌های ایران است که دشمن را به هراس انداخته است.
نماینده مردم گرمسار و آرادان با بیان اینکه امروز وجود جوانان و نخبگان یک ظرفیت ارزشمند برای ایجاد تحولات عظیم در کشور و بین الملل است اذعان کرد: امروز اگر آمریکا حاضر شد با ذلت قوانین برجام را نقض کند و سفارت خود را به بیت‌المقدس منتقل کند درواقع حقوق_بشر را آشکارانه نقش کرده است .
وی با اشاره به تحریم‌های اقتصادی  علیه ایران خاطرنشان کرد: فشار اقتصادی مهم‌ترین حربه آمریکا علیه انقلاب اسلامی ایران است و اعلام جنگ اقتصادی یک دسیسه آشکار از سوی آمریکا و سایر کشورهای استکباری است.
کاتب اظهار داشت:  در این شرایط سخت اقتصادی که در پیش روداریم باید بتوانیم خودکفایی و استقلال مالی در ایران با استفاده از ظرفیت های موجود ایجاد کنیم.
وی بزرگ‌ترین چالش کشور را در حوزه اقتصادی، افزایش سرسام‌آور هزینه‌های جاری کشور دانست.
نماینده مردم گرمسار و آرادان با تأکید بر اینکه تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و بهره‌گیری از توان داخلی مهم‌ترین راهبرد برای تحقق اهداف اقتصادی ایران است اعلام کرد: این ملت باید ازلحاظ اقتصادی رو پای خود بایستند و از اتکا به ظرفیت‌های برون‌مرزی پرهیز کنند.

لینک های مرتبط