امروز :

دعوت دکتر کاتب از مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه برای حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه

Image ALt

دعوت دکتر کاتب از مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه برای حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه

دهه فجر انقلاب اسلامی و ۲۲ بهمن ماه را که یادآور آرمانها ، اندیشه ها و افکار امام راحل و تلاش ها و مجاهدت های شهدا و ایثارگران و بیانگر دستاوردهای بیشمار انقلاب اسلامی ایران در حوزه های مختلف است گرامی میداریم. 

 امسال در حالی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران را جشن میگیریم که کشور ایران اسلامی تلاطم های بسیاری را پشت سر گذاشته و با هجمه ها ، فشارها و تحریم های بسیاری از سوی ایادی استکبار به سر کردگی آمریکای جنایتکار روبرو بوده است.

ملت ما میدانند این فشارها و تحریم ها به دلیل تاثیر گذاری ایران اسلامی در جهان و به خصوص در منطقه خاورمیانه است و این تاثیر گذاری فشار استکبار را بر ایران اسلامی مضاعف کرده است .

 اما مردم ایران نیز در برابر این تحرکات دشمن با استراتژی مقاومت و ایستادگی مقابله کرده و امسال نیز با وحدت و انسجام و به تبعیت از ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای با حضور حماسی خود برگ زرین دیگری بر کتاب پر افتخار ایران اسلامی خواهند افزود. 

بدینوسیله اینجانب از کلیه آحاد مردم شهیدپرور ایران اسلامی ، احزاب و سیاسیون و تشکل ها و همچنین مردم غیور و شهید پرور استان سمنان و بخصوص مردم شریف شهرستانهای گرمسار ، آرادان و بخش های ایوان کی و کهن آباد  دعوت می کنم یکبار دیگر دشمنان قسم خورده انقلاب را مایوس کرده و با حضور پرشور خود در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن عامل وحدت، همدلی و دوستی فی مابین آحاد مختلف کشور شوند تا درس دیگری برای همه جهانیان باشد.


و من الله توفیق
غلامرضا کاتب
بهمن ماه ۱۳۹۷

لینک های مرتبط