امروز :

۴ واحد تولیدی و صنعتی در ایوانکی به بهره‌برداری رسید

Image ALt

۴ واحد تولیدی و صنعتی در ایوانکی به بهره‌برداری رسید

علی مقصود لو در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه در هفتمین روز دهه فجر امسال چهار واحد تولیدی با حضور استاندار سمنان چهار واحد تولیدی در ایوانکی گرمسار افتتاح و به بهره‌برداری رسید، ابراز داشت: برای این طرح‌ها اعتباری معادل ۹۵ میلیارد و ۵۴۳ میلیون ریال هزینه شده است.

وی بابیان اینکه واحد تولید ابر و اسفنج با سرمایه‌گذاری ۱۹ میلیارد و ۸۹۹ میلون ریال به بهره‌برداری رسید، اضافه کرد: این مجموعه برای ۱۵ نفر اشتغال‌زایی به همراه خواهد داشت.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گرمسار ضمن بیان اینکه یک واحد تولیدی نیز در ایوانکی با سرمایه‌گذاری ۱۵ میلیارد و ۹۴۲ میلیون ریال افتتاح شد، ابراز داشت: این مجموعه نیز برای ۱۰ نفر اشتغال‌زایی دارد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گرمسار بابیان اینکه واحد تولیدی فوم نیز عصر امروز در شهرک صنعتی ایوانکی مورد بهره‌برداری قرار گرفت، ابراز داشت: برای این مجموعه ۳۰ میلیارد و ۳۶۷ میلیون ریال سرمایه‌گذاری صورت گرفت که در مجموع برای ۲۸ نفر اشتغال‌زایی می‌کند.

مقصودلو اضافه کرد: مجموعه چهارم نیز تولید کننده روکش صندلی، کف‌پوش و عایق‌های پلاستیکی خودرو در شهرک صنعتی ایوانکی به بهره‌برداری رسید که این مجموعه نیز اشتغال‌زایی ۴۰ نفر را به همراه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، در دهه فجر امسال ۱۴ پروژه اقتصادی و عمرانی با سرمایه‌گذاری ۹۷ میلیارد تومانی افتتاح و آماده بهره‌برداری است.

لینک های مرتبط