امروز :

پارک بانوان گرمسار با صرف ۳۰میلیارد ریال اعتبار افتتاح شد

Image ALt

پارک بانوان گرمسار با صرف ۳۰میلیارد ریال اعتبار افتتاح شد

یاسر عربی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه در هفتمین روز دهه فجر بوستان شمیم (پارک بانوان) فاز دوم بوستان بزرگ غدیر با حضور استاندار به بهره‌برداری رسید، ابراز داشت: بوستان غدیر در زمینی به مساحت چهار هکتار و بااعتباری بالغ‌بر ۳۰ میلیارد ریال احداث‌شده است.

وی بابیان اینکه پارک بانوان زیر مجموعه‌ای از بوستان بزرگ غدیر است، اضافه کرد: پروژه بوستان بزرگ غدیر مردادماه سال گذشته به بهره‌برداری رسید که امروز شاهد افتتاح فاز دوم این مجموعه هستیم.

شهردار گرمسار بابیان اینکه هدف از ساخت این مجموعه توجه به بانوان است که بخش عمده‌ای از جامعه را تشکیل می‌دهند، ابراز داشت: معتقدیم برای داشتن جامعه‌ای سالم می‌بایست در وهله نخست از خانواده و زنان شروع کرد که افتتاح پارک بانوان نیز در راستای تحقق همین گام است.

عربی در ادامه تصریح کرد: وسایل ورزشی، مسیر مخصوص پیاده‌روی بانوان، پیست دوچرخه‌سواری، آلاچیق از بخش‌های مختلف این بوستان است که بانوان به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند.

وی افزود: یک سوم مساحت فیزیکی این بوستان ویژه بانوان گرمساری طراحی و ساخته‌شده است که اکنون با حضور استاندار به بهره‌برداری رسید.

لینک های مرتبط