امروز :

بزرگترین آفت کشور بودجه ریزی های اشتباه است

Image ALt

بزرگترین آفت کشور بودجه ریزی های اشتباه است

به گزارش ایرنا، غلامرضا کاتب روز پنجشنبه در آیین افتتاح همزمان طرح های اقتصادی و عمرانی شهرستان های گرمسار و آرادان به مناسبت دهه فجر در سالن همایش های شهید فهمیده آرادان، افزود: بحران کشور محیط زیست، آب و صندوق های بازنشستگی نیست، تمام این مشکلات در نحوه بودجه ریزی هزینه های جاری کشور است. 
نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: زمانی می توانیم در مقابل آمریکا ایستادگی کنیم که از خودمان بگذریم و با برنامه ریزی برای رفع مشکلات مردم گام برداریم 
کاتب، با بیان اینکه مردم از مسئولان خدمت می خواهند، خاطرنشان کرد: در بودجه ریزی ها ظلم های اساسی به مردم‌ می شود و همه ما در این مشکلات سهیم هستیم. 
وی افزود: باید ایجاد شفافیت در بین مردم نهادینه شود تا آنها احساس نکنند که مسئولان از آنها فاصله دارند. 
نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم باید بدانند که حقوق و مزایای مدیران کشور چقدر است و اجرای این طرح با دولت الکترونیک میسر است. 
وی خاطرنشان کرد: یک راه برای توسعه ایران داریم، اینکه فقط به منافع ملی فکر‌ کنیم، بعضی از مسئولان به همه چیز جز به منافع ملی فکر می کنند.

** جای انتقاد از برجام برای مشکلات راهکار بدهیم 
نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: انتقاد از برجام را تمام کنیم، باید برای رفع مشکلات کشور راهکار بدهیم و هر کسی که برنامه ای ندارد، نباید در کشور مسئولیتی داشته باشد. 
کاتب گفت: دقت کنیم که به نظام آسیب نرسانیم و اگر می خواهیم نقدی کنیم، نقدمان منصفانه باشد. 
نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید همدیگر را تحمل می کنیم چرا که این نظام برای موفقیت نیازمند همدلی است. 

** سمنان می تواند استان نمونه دولت الکترونیک باشد 
وی با بیان اینکه سمنان‌ می تواند استان نمونه اجرای دولت الکترونیک باشد، ادامه داد: بزرگترین هزینه جاری در استان سمنان ساختمان سازی است و نباید آن قدر ساختمان اداری بسازیم. 
نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای رفع مشکلات کشور از خودمان شروع کنیم و اجازه ندهیم یک ساخت و ساز در حوزه اداری در استان انجام شود. 
به گزارش ایرنا، در دهه فجر امسال 669 طرح با چهار هزار و 180‌میلیارد ریال در استان سمنان افتتاح و همچنین آغاز عملیات ساخت 100 طرح جدید عمرانی و اقتصادی نیز با اعتباری بالغ بر سه هزار و 680 میلیارد ریال آغاز می شود.

لینک های مرتبط