امروز :

۵ زمین چمن مصنوعی روستایی در گرمسار و آردان ساخته می‌شود

Image ALt

۵ زمین چمن مصنوعی روستایی در گرمسار و آردان ساخته می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا کاتب بعدازظهر شنبه در مراسم افتتاح زمین چمن مصنوعی روستایی فروان با حضور وزیر ورزش و جوانان، بابیان اینکه افتتاح این طرح در نشاط اجتماعی و ورزش همگانی و حرفه‌ای مؤثر است، بیان کرد: این زمین چمن‌ها می‌توانند مکانی برای پرورش جوانان مستعد فروان باشند.

وی افزود: باهدف ترویج فرهنگ ورزش و همچنین نشاط اجتماعی پنج روستای دیگر شهرستان‌های گرمسار و آردان در بهار ۹۸ صاحب زمین چمن مصنوعی می‌شوند.

عضو خانه ملت در ادامه ضمن اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن، تأکید کرد: استراتژی نظام مقدس جمهوری اسلامی، ایستادگی در برابر استکبار جهانی است و لذا استکبارستیزی یکی از ویژگی‌ها و دستاوردهای انقلاب است.

کاتب بابیان اینکه در راستای حفظ آرمان‌های امام و شهدا هیچ‌گاه عقب‌نشینی نکرده و نخواهیم کرد، گفت: مردم برای انقلاب هزینه کرده‌اند و لذا بادل و جانشان از انقلاب و آرمان‌هایش دفاع می کنند.

وی وجود دو هزار سازمان مردم نهاد در سطح کشور را یکی دیگر از دستاوردهای انقلاب دانست و تاکید کرد: مشارکت مردم در امورشان امروز یکی از مسائلی است که به برکت انقلاب اسلامی به آن دست یافته ایم و لذا باید خداوند را از این بابت شاکر باشیم.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس در ادامه و با بیان اینکه ۲۷ صدم درصد از محل ارزش افزوده و عوارض واردات دخانیات به حوزه ورزش و سلامت کشور اختصاص یافته است، تاکید کرد: امروز کشور در شرایط سخت تحریم های اقتصادی قرار دارد و این میزان اعتبار می‌تواند به ورزش کمک خوبی کند.

کاتب در دیگر بخش سخنان خود ضمن تاکید بر لزوم راه اندازی خانه‌های ورزش روستایی و تامین تجهیزات مورد نیاز آن‌ها خاطرنشان کرد: مجموعه ورزشی پوریای ولی آرادان نیازمند سکوی تماشاچی و سیستم روشنایی است که در این سفر اعتبارات لازم برای تحقق این هدف مصوب شد.

لینک های مرتبط