امروز :

بررسی اعتراضات نمایندگان مجلس به رویکرد صداوسیما در جلسه شورای نظارت بر صداوسیما

Image ALt

بررسی اعتراضات نمایندگان مجلس به رویکرد صداوسیما در جلسه شورای نظارت بر صداوسیما

غلاﻣﺮﺿﺎ ﻛﺎﺗﺐ در گفت‌وگو با  خبرگزاری خانه ملت گفت: شورای نظارت بر سازمان صداوسیما دوشنبه هفته آینده جلسه خواهد داشت و اعتراضات نمایندگان به برخی برنامه‌ها یا آیتم‌های تلویزیون در مورد مجلس و نمایندگان را در دستور کار جلسه شورا قرار خواهیم داد.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی افزود: البته پیش از این نیز چنین بوده که هر گونه تذکر، اعتراض، انتقاد و نامه نمایندگان درباره عملکرد صداوسیما را در شورای نظارت مورد رسیدگی قرار می‌دادیم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه ما به نمایندگی از مجلس در شورای نظارت بر صداوسیما هستیم، تصریح کرد: مباحثی که مجلس نسبت به صداوسیما دارد، در شورا مطرح می‌شود؛ البته موارد قبلی بیشتر تذکرات فردی بوده است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ هفته گذشته علی مطهری نایب رییس مجلس با انتقاد از رویکرد صداوسیما نسبت به قوه مقننه گفته بود که "شخصا در برنامه‌های مختلف دیده‌ام که صداوسیما رویکرد مناسبی نسبت به مجلس شورای اسلامی ندارد."

پیش از آن نیز بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رییسه مجلس با انتقاد از نحوه پخش مصاحبه خود درباره جلسه غیرعلنی مربوط به بررسی کلیپ منتشر شده از درگیری لفظی نماینده سراوان با یکی از کارکنان گمرک، گفته بود: "صداوسیما به گونه‌ای مصاحبه را منتشر کرد که گویا تمام بحث مجلس حمایت از آقای درازهی بوده است.

لینک های مرتبط